عمران در فنی و ریاضی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام دکتر پدرام عزیز من مبین هستم و امسال کلاس ۹ هستم و انتخاب رشته دارم .من امسال میدونم که رشته ریاضی و تجربی رو نمیارم اما انسانی الف میارم و فنی (ب) میارم الان گیر کردم برم کدومش. چند سوال داشتم خدمتتدون. ۱_آیا مهندسی عمران در فنی با ریاضی فرق زیادی دارد؟ ۲_آیا کسانی که از ریاضی عمران میخونند و کسانی که فنی میخونند مدرکشان فرق دارد؟ ۳_آیا کسانی که در فنی عمران میخونند واقعا مهندس میشوند و کار براشون هست؟ ۴_آیا مهندسی عمران در آینده بهتر میشود و آیا آینده ای دارد؟ ۵_لطفا درباره مدرک این دو رشته بیشتر بگید؟ آقای دکتر لطفا کمکم کنید چون من امسال انتخاب رشته دارم و آینده ام مشخص میشود واقعا به راهنمایی شما نیاز دارم توروخدا کمکم کنید.
  • مبین 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مبین عزیز

پیشنهاد میدم برای دریافت پاسختون از جلسات مشاوره ای استفاده کنین، چون سوالات شما کیفی و تشریحی هست و کوتاه پاسخ و معین نیستن ، و برای دریافت پاسخ مناسب بهتره که جلسه مشاوره ای داشته باشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*