عدم نتیجه در کنکور

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام وقتتون بخیر من تا الان اصلا جدی نگرفتم اما پایه متوسطی دارم.تو این یه ماه جدی بخونم واسه رشته تجربی رتبه زیر 4000 کسب میکنم یانه؟ فارغ التحصيل هستم ومیخام برای سال بعد بخونم.خیلی ناامیدم واسه امسال اما خونوادم مخالفن چجوری راضیشون کنم؟ اشتباه من این بود دیر شروع کردنم فشار زیادی روم ایجاد کرد. بعد کنکور 98 با کتابای قدیم ممکن هست یانه؟ خیلی متشکر و ممنونم که این فرصت سوال پرسیدن اون هم رایگان و سریع در اختیار ما داوطلبا قرار میدین.
  • فاطمه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام فاطمه جان

این که شما امروز با تلاش حداکثری در بازه ی زمانی باقیمانده تا کنکور 97 چه نتیجه ای بتونین بگیرین، چیزی نیست که همینطوری بشه در موردش نظر داد.
در سوالات دیگه ای هم به پاسخ این موضوع پرداختم، این که شما پایه تحصیلی و علمیتون دقیقا چطوره، نه به صورت کیفی ( متوسط) بلکه به صورت کمی ( عدد و رقم و درصد براساس بودجه بندی کنکور) / توان مطالعاتیتون از الان به بعد چطور هست ؟ / با چه برنامه ای می خواین این دوره رو مطالعه کنین ؟ / روش حرکتتون و اصولی رو که می خواین در این دوره دنبال کنین ، چی هست ؟ و … باید بررسی بشه، تا بتونم نظر بدم که امسال چه نتیجه ای می تونین بگیرین، که این موضوع نیازمند، شروع مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای هستش که در خدمت باشیم.

راضی کردن خانواده هم بر اساس مدل و سبک تفکر و تعهدیه که شما بهشون میدین … باید در خدمت باشم، صحبت کنیم ( جلسه حضوری یا تلفنی فرقی نداره) و بررسی کنم تا بتونم نظر و راهکار بدم.

بله . کنکور 98 با کتابهای قدیم برگزار میشه . مشکلی نیست.

خواهش می کنم. پیروز باشی عزیزم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*