عاشق همکلاسیم شدم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خدمت جناب آقای دکتر پدرام عزیز. ممنونم از اینکه با سایت خوبتون به ما انگیزه میدین. به شخصه خیلی از اطلاعات سایت استفاده میکنم و همشیه دعاگوی شما هستم. آقای دکتر من چند وقتی هست کلاس کنکور شرکت میکنم. چند تا از بچه ها با هم جمع شدیم و برای ریاضی معلم خصوصی گرفتیم. من الان عاشق یکی از همکلاسی هام شدم. خیلی ذهنم مشغوله و از درس افتادم و تمرکز ندارم. خیلی هم مطالعه کردم و همه مقالات مثل این https://lovesradio.com/have-crush-on-classmate-or-colleague/ میگن که مواظب باش و میشه هم عاشق بودهم کنکور قبول شد. نظر شما چیه آقای دکتر؟
  • سونیا 1 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 1 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیز
مسلما الان زمان این اقدامات نیست….و میبایست ذهنتون رو از این مسایل خالی کنید. و اگر در این فرایند نیاز به کمک دارید ،میتوانید از جلسات مشاوره بهره بگیرید تا هر چه سریعتر کنترل اوضاع رو به دست بگیرید و در مسیر صحیح باشید…..تا بعد از قبولی در کنکور بتونید برای رابطه ایی موفق و لذت بخش اقدام کنید .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*