طراحی صنعتی از رشته‌ی ریاضی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام ، من یازدهم تجربی هستم. آیا ممکن است برای دوازدهم تغییر رشته به ریاضی بدهم و از طریق کنکور ریاضی وارد طراحی صنعتی بشم؟ خیلی تحقیق کردم ولی میگن برای طراحی صنعتی باید از هنر رفت در حالی که کسیو میشناسم که از ریاضی رفته. میخوام بدونم امیدی هست که برم ریاضی و از اون طریق برم طراحی صنعتی؟
  • سینا 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سینا جان

بله . امکانش هست و میتونین . میبایست تابستان درس های تخصصی رو پاس کنین تا بتونین سال آینده رو ریاضی بخونین.

و البته باید کنکور هنر رو شرکت کنین در ادامه و رشته تجربی رو هم ادامه بدین ، مشکل و منافاتی نداره و میتونین بعدش گنکور هنر رو شرکت کنین برای رسیدن به رشته طراحی صنعتی.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در مسیر یادگیری دروس و کسب رتبه خوب در کنکور الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*