شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور روانشناسی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام.خواستم بپرسم که دانشگاه ازاد کرج رشته بدون کنکور روانشناسی شهریش چقده و ایا این شهریه هرچی ترم بالاتر بره بیشتر میشه؟و اینکه این شهریه با هزینه انتخاب واحده یا ن؟ممنون.
  • ملیکا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ملیکا جان

شهریه دانشگاه آزاد بین 1.5 تا 2.5 میلیون تومان به ازاء هر ترم هستش.

خیر . شهریه ثابت هست برای ورودی های هر سال و تا آخر ثابت میمونه و بالا نمیره.

شهریه ای که گفتم خدمتون به صورت حدودی و کلی هست

خوبه کلا این به این سوال هم جواب بدم و بخونین که: شهریه ثابت و شهریه متغیر دانشگاه‌ها چیست؟
تحصیل در همه دوره‌های غیر روازنه، اعم از شبانه، مجازی، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی، پیام نور، ظرفیت مازاد و نیز دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت شهریه است. به این دوره‌ها اصطلاحاً شهریه‌پرداز گفته می‌شود. این هزینه در این دانشگاه‌ها و دوره‌ها به دو نوع ثابت و متغیر تقسیم می شود. شهریۀ ثابت شهریه‌ای است که دانشجو برای نفس ثبت نام در هر نیمسال تحصیلی – مثلا نیمسال بهاره و نیمسال پاییزه- پرداخت می کند. شهریه متغیر هزینه اخذ هر واحد درسی است. هزینه هر واحد درسی معمولاً برحسب اینکه آن واحد ، واحد درس پایه، عمومی، اختصاصی، عملی و آزمایشگاه باشد، متفاوت است. هزینه هر واحد عمومی(مانند ادبیات فارسی یا زبان عمومی) کمتر و هزینه های واحدهای عملی و آزمایشگاهی از سایر واحدها بیشتر است.

برای اطلاع از هزینه ی دانشگاه ها میتونین از لینک زیر استفاده کنین:

https://dr-pedram.com/articles/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%af%db%8c%d8%b3-%d8%ae%d9%88%d8%af%da%af%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*