شرکت نظام قدیم چهارساله رشته انسانی که پیش دانشگاهی نداشتند با مدرک دیپلم در کنکور تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ،بنده رشته انسانی نظام قدیم چهارساله بدون پیش دانشگاهی هستم دیپلمم سال ۷۸ گرفتم در هیچیک از سوالات و توضیحات در مورد شرایط ما صحبت نشده و هرجا حرف از نظام قدیم زده شده منظور از نظام قدیم هایی بود که سه سال اول دبیرستان رو خوندند و هر سال دو ترم داشتندو سال سوم دیپلم گرفتند و سال چهارم رو پیش دانشگاهی خوندند اما ما از اون هم نظام قدیم تریم ما چهار سال خوندیم و هر سال سه ثلث میخوندیم ثلث اول و دوم و سوم و سال چهارم هم همینطور و دیپلممون رو پایان سال چهارم گرفتیم اصلا ما از اون نظام قدیم هایی که پیش دانشگاهی داشتند نیستیم آیا کسانی که شرایط ما رو دارند هم برای شرکت در کنکور تجربی یا پزشکی باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشند یا نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست ؟ چون پیش دانشگاهی که بعد از ما تصویب شد به جای سال چهارم نظام قدیمی که ما مبخوندیم بوده. ما اون زمان به نظام بعد از خودمون که پیش دانشگاهی داشت میگفتیم نظام جدید اما الان به همون هم میگند نظام قدیم .
  • بابک 1 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 1 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام بابک عزیز
با همکاران تماس گرفتید همزمان با طرح سوال و توضیحات را تلفنی دریافت کرید …ب آموزش پرورش محل زندگی خودتان مراجعه بفرمایید و درخواست تکمیل دیپلم بدید … واحدهای سال اخر رو ب شما ارائه میکنند و با گذروندن انها میتوناید دیپلم کامل انسانی را ان هم نظام جدید دریافت بنمایید .. موفق باشید .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*