شرکت در کنکور سراسری تجربی بعد از ارشد

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
باسلام و عرض ادب اقای دکتر من لیسانس روزانه دولتی مهندسی بودم و ارشد شبانه دولتی مهندسی. الان میتونم برای شرکت در کنکور سراسری تجربی 99 ثبت نام کنم؟
  • محمد 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محمد عزیز

بله
با خیال راحت شما می تونین با داشتن مدرک کارشناسی ارشد، کنکور سراسری تجربی رو شرکت کنین و در هر رشته ای که قبول بشین تحصیل کنین.

فقط نکته ای که قابل تامل و حائز اهمیت هست، بحث مشمولیت نظام وظیفه ست که قبل از اقدام و برنامه ریزی برای کنکور، وضعیت نظام وظیفه و اینکه میتونین در این مقطع تحصیل کنین یا خیر رو با دفاتر پلیس+10 چک و پیگیری کنید.
اگر کارت معافیت یا پایان خدمت دارید که هیچ مشکلی نیست و میتونین هر لحظه اقدام کنین …

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*