با دیپلم تجربی میتونم کنکور ریاضی بدم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام خسته نباشید من پایه دوازدهم تجربی هستم سوالم اینکه میتونم در کنکور سراسری رشته ریاضی در سال ۹۸ شرکت کنم
  • مهدی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهدی جان

با توجه به نظام آموزشی جدید و توضیحات صفحه 4 دفترچه ثبت نام کنکور 98 که قوانین جدید در آن لحاظ شده و متن آن به شرح زیر است :

– هر فرد بدون در نظر گرفتن نوع مدرك تحصيلي نظام آموزشی )ديپلم نظام آموزشی جديد «نظام 6-3-3» ، ديپلم نظام قديم يا مدرك پيش دانشگاهی (، ميتواند منحصرا در يكي از گروههای آزمايشی) علوم رياضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر يا زبان ( ثبت نام كند.
– هر فرد علاوه بر ثبت نام در يكي از گروههای آزمايشی اصلی) علوم رياضی و فنی، علوم تجربی يا علوم انسانی (، در صورت تمايل، ميتواند در يك يا هر دو گروه آزمايشی زبان و هنر نيز ثبت نام نمايد.

شما به راحتی میتونین کنکور ریاضی رو ثبت نام کنین و ان شالله در اون موفق هم بشید.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*