شرکت در کنکور بدون دیپلم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام علیکم اینجانب از سیکل نظام قدیم (پس از سوم راهنمایی) وارد حوزه علمیه شده ام، در حوزه مدرک سطح یک و دو را دارا میباشم، به رشته های پزشکی هم علاقه مند هستم، چطور باید در کنکور تجربی شرکت کنم؟ در مورد سطح یک حوزه این مصوبه وجود دارد: طلاب و فضلاء حوزه علمیه که براساس مدرک صادرشده مدیریت حوزه علمیه قم، دوره «سطح 1» را طبق برنامه گذرانده اند، از کلیه مزایای علمی و استخدامی فارغ التحصیلان دوره «کاردانی» دانشگاهها برخوردار خواهند بود. یعنی من دیپلم ندارم ولی سطح یک حوزه که طبق متن فوق کاردانی محسوب می شود را دارا هستم. آیا باید در مدارس شبانه دیپلم تجربی اخذ کنم یا با کمک سایت های مفید مثل سایت شما دروس را با برنامه ریزی طی یکی دو سال خودم بخوانم ؟ اگر معدل های سه سال دیپلم نظام جدید در کنکور موثر است در وضعیت من چطور محاسبه می شود؟ لطفاً کامل و دقیق پاسخ دهید ممنون می شوم
  • محمد 3 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 3 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محمد جان.

چطور کنکور شرکت کنم رو متوجه نشدم !
مسلما باید مدارک لازم جهت ثبت نام رو داشته باشین، ثبت نام کنین،‌آمادگی لازم در پاسخگویی به تست ها رو کسب کنین و در سر جلسه حاضر بشین.

در مورد مدرکتون و معادلسازیش من اطلاعت دقیق و به روز ندارم،‌حتما به آموزش و پرورش منطقه مراجعه و پیگیری کنین تا مدرک معادل براتون صادر بشه و یا تطبیق و همسان سازی صورت بگیره و در سیستم به عنوان مدرک جایگزین کد رهگیری داشته باشه.
و اگر اینچنین نبود هم که مدرک تجربی رو با گذروندن واحدهای مرتبط دریافت کنین.

معدل سه سال نظام جدید که نه ،‌ولی معدل امتحانات نهایی به صورت تاثیر مثبت، ‌اثرگذاری کمی در کنکور داره.

خیلی میتوینن به فکر نکنین و براتون مهم نباشه و تلاش شما در مسیر تست زنی می تونه موثرتر باشه.

در مورد دروس مسلما نیازمند آموزش هایی هستین که این آموزش ها میتونن حضوری، غیرحضوری، آنلاین و یا مجازی باشن و در غالب های مختلفی هم قابل انجام هست تا بتونین به خوبی تمامی نیازهای آموزشی و یادگیری دروس رو علی الخصوص دروس تخصصی همچون زیست و شیمی و ریاضی و فیزیک رو پوشش بدین و توان تست زنی در کنکور رو داشته باشین…
در تمامی موارد ما میتونیم در کنارتون باشیم.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*