شرکت در کنکور انسانی با دیپلم گرافیک

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من دیپلم گرافیک رایانه دارم میخوام سال 99کنکور انسانی بدم آیا این امکان برای من وجود دارد لطفا پاسخ بدید برام خیلی مهم هست
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام بیتا جان

بله . امکانش هست . مشکلی نیست.

نظام جدید 3-3-6 نظام یکپارچه ای هست که شما در هر زیرشاخه و گروهی که باشید میتونین با مدرک دیپلم در کنکور سراسری شرکت کنین و در رشته ی مورد نظر برحسب قبولی تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*