شروع به تحصيل مجدد در تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من ٢٧ ساله ام و مجدد قصد ادامه تحصيل و دادن كنكور دارم ديپلم تجربى هستم ميخواستم بدونم از كجا و چطور بايد شروع به خواندن كنم آيا لازمه همه كتابها رو مرور كنم يا كتابهاى ديگه اى هستند كه كمك كننده باشند ؟
  • ياسمن 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام یاسمن عزیز

اگر دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی رو دارین که از نظر قانونی مشکلی نیست و میتونین کنکور بدین.

در مورد چگونگی شروع به مطالعه و نیازتون به همه ی کتابها، در ابتدا باید سطح نیاز شما به اموزش سنجیده بشه، ممکنه برخی درسها رو به صورت کامل نیاز به آموزش مفاهیم تشریحی داشته باشین و برخی درس ها رو خیر
در کنار اوون مطالعه و تست زنی و مرور ها هم که باید طبق برنامه ریزی و زمانبندی انجام بشن.

در واقع بعد از سنجیده شدن سطح و آماده سازی منابع آموزشی و تست زنی مورد نیاز و در مرحله بعد یاد گرفتن اصول مطالعه، در آخر میبایست یک برنامه ریزی منسجم و ترکیبی برای مطالعه و تست زنی دروس داشته باشین تا بتونین از وقتتون به درستی و در راستای هدف استفاده کنین…

دوست داشتین برای موفقیت در این مسیر میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*