شرط معدل فرهنگیان

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام استادروزتون بخیر من نظام قدیم انسانی هستم و۲۰سالمه و هدفمم فقط فرهنگیان ولی معدل کل ۱۳/۷۷با شرط معدل فرهنگیان چیکارکنم؟سهمیه۵٪ایثارگری دارم به نطرتون دعوت میشم به مصاحبه؟اگه تغییررشته بدم وبازکنکورانسانی بدم بازم معدلم همون۱۳/۷۷لحاظ میشه؟وایی تروخداجواب بدین یه راهی پیش روم بزاریدازوقتی شنیدم این شرایط همش گریه میکنم نمیدونم چیکارکنم
  • فاطمه محمدی 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه جان

شرط معدل فرهنگیان از سال قبل برداشته شده و میتونین نگران این موضوع نباشین.
(البته در مصاحبه ممکنه ملاک بشه ولی خوب به هر حال از قوانین برداشته شده )

سهمیه به رتبه تون کمک میکنه، اگر رتبه لازم رو بیارین مسلما به مصاحبه دعوت میشین. ( رتبه لازم برای هر منطقه و در هر سال متفاوت و بر اساس ظرفیت اوون سال هستش )

بله . معدلتون ثابت هست و تغییر نمیکنه.

گریه نکنین و درس بخونین دوست عزیزم

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در این مسیر و دست یابی به دانشگاه فرهنگیان که علاقه تون هستش میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*