شرط معدل برای کنکور99

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام روز بخیر،ببخشید به نظر شما شرایط شرط معدل برای سال 99 به چه صورت هست؟اگر قطعی باشه و اون هایی که معدل پایینی دارن و درون یه مدرسه منطقه محروم درس خوندن و حتی شرایط خود من طوری بود که معلم دینی معلم ریاضی بود یعنی اون معلم علم کافی هم نداشت چه برسه به آموزش به من و امثال من! شرایط ما چی میشه پس؟یعنی نتیجه من با نتیجه اونی که توی بهترین مدرسه در بهترین موقعیت با بهترین اساتید درس خونده روی میز میزان قرار بگیره؟؟؟!!! نباید انقدر فشار بهمون وارد کنن… ممنون میشم راهنمایی بکنید منو… معدل من خیلی پایین و در حال تلاش برای کنکور 99 هستم،و تنها هدفم هم پزشکی هست ولی استرس این قطعی بودن معدل اذیتم میکنه…
  • فائزه 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فائزه خانم عزیز

هنوز خیلی مشخص نیست ولی با توجه به وضعیت موجود بعید خیلی قطعی باشه، و اگر این چنین باشه مسلما طرح های ارتقا معدل رو برگذار میکنن.
مسلما مناطق محرومتر از سهمیه ی بیشتری در حوزه مناطق استفاده میکنن و شانس قبولی بیشتری دارن و سال هاست این مسئله برطرف شده، نگران این مورد نباشین.

ولی شما با یک برنامه ریزی مناسب و چند منبع آموزشی هم میتونین خودتون رو به سطح خیلی بالاتری برسونین و به هدفتون نزدیک بشین.

اگر واقعا میخواهید در این رشته ادامه تحصیل بدین، برای رسیدن به موفقیت در مسیر کنکور تجربی میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 و یا شماره همراه 09128501125 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*