شرایط کار بعد فارغ التحصیلی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با عرض سلام و احترام سوالم اینه که من ۲۲ سالمه میخوام برم خدمت و کنکور تجربی شرکت کنم. امسال پردیس خودگردان آوردم اما از هزینه هاش بر نمیام. اگر ۲۴_۲۵ سالگی بتونم دولتی بیارم آینده ام چی میشه؟ منظورم استخدام دولتیه واینکه سربازیم از طول دوره طرح کم نمیکنه؟اگر بخوام تا تخصص بخونم،بخاطر سنم مشکل استخدام دولتی پیدا نمیکنم؟اگر اینجا نتونم کار کنم خارج از ایران میتوتم مشغول بشم؟ممنون
  • یوشع 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم

از نظر استخدام دولتی ، هر رشته با هر رشته فرق میکنه
اکثر سازمان های دولتی که دیگه رسمی خیلی نمیگیرن و بیشتر پیمانی هستش قراردادها و البته بحث استخدام رسمی ها برای برخی سازمان ها بله، محدودیت سنی هم داره که هر جا با جای دیگه فرق میکنه.

شما اشاره به رشته ی خاصی نکردین و در مورد طرح هم که برای بعضی رشته ها اجباری هستش و خدمت چون در گذشته بوده چیزی کم نمیکنه ، خیر
باز هم چون نمیدونم چه رشته ای و در زیر گروه تجربی رشته های زیادی هست، نمیتونم نظری در مورد کار در خارج از ایران داشته باشم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*