شرایط دانشگاه شهید رجایی (فرهنگیان) تهران

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
1-از ابتدای ورود به دانشگاه عضو مجموعه فرهنگیان محسوب میشوید ؟ 2-دانشگاه شهید رجایی بصورت تفکیک جنسیتی اداره می شود ؟ 3-در صورت خواندن مهندسی معماری امکان معلم ریاضی شدن وجود دارد؟ 4-امکان تغییر محل خدمت در دانشگاه وجود دارد( مثلا بجای منطقه ی که بومی هستم جای دیگه درس بدم )؟
  • علیرضا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام علیرضا جان.

1. اگر قبولی شما در رشته های معلمی این داشنگاه باشد، بله، خیالتون راحت هست که جزئ مجموعه فرهنگیان خواهید بود چرا که در گذشته وظیفه اصلی این دانشگاه تربیت دبیر فنی و نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش بود ولی در حال حاضر علاوه بر تربیت دبیر فنی مانند سایر دانشگاه های دولتی به تربیت دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول است.

2. اطلاع دقیقی ندارم… در این حوزه تغییرات زیاد هست و بهتره از خود دانشگاه قانون جاری رو بپرسین و باز هم ممکنه تغییر بکنه، اینجا ایران است.

3. الزاما نه . نیازمند شرکت در آزمون ادواری استخدامی آموزش و پرورش هست و مورد نیاز بودن نیروی انسانی در این حوزه و این رشته در منطقه محل زندگی شما.

4. کار سختیه . تا 5 یا 7 سال اصولا امکان پذیر نیست. بعد از اوون بر اساس پارامترهای مختلف و سختی های راه، بله. امکانپذیر هست.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*