سه کنکور در یک سال

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام . آیا یک شخصی با مدرک کارشناسی میتواند در کنکور سراسری تجربی و کنکور سراسری هنر و کنکور ارشد هنر در یک سال ثبت نام کند و در آن ها شرکت کند ،اگر میتواند پس از قبولی کدام و کدام ها رو میتواند ادامه بدهد؟
  • نگین 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نگین جان

بله . می تواند.

در واقع هر شخص ( با مدرک پیش دانشگاهی) به بالا میتونه در هر سال در یک گروه آزمایش اصلی ( ریاضی . تجربی . انسانی ) و دو گروه آزمایشی فرعز ( زبان . هنر ) شرکت کنه
و
شرکت در کنکور ارشد منافات و مغایرتی با کنکور کارشناسی نداره.

پس با خیال راحت میتونین شرکت کنین
ولی
در انتخاب رشته فقط حق انتخاب رشته در یکی از ایم گروه ها رو دارین و فقط حق تحصیل در یک جا و همزمان نمی تونین در دو رشته و یا دو مقطع تحصیل کنین.

دوست داشتین میتونین برای موفقیت در کنکور که مستلزم داشتن برنامه ریزی اختصاصی، مشاوره حرفه ای و منابع آموزشی تجربی هست هم با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*