زمان

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام میخواستم بدونم از الان دهم آبان ماه تا کنکور اگه ادم شروع کنه میتونه دندونپزشکی قبول شه؟؟من تاحالا خوندم ولی سست خوندم بنظرتون امیدی هست؟
  • سینا 7 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 7 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام – بله امیدی هست .دوست عزیز برای قبول شدن در رشته ای مثل رشته دندان پزشکی باید اصول و عوامل مختلفی وجود داشته باشد تا شما بتونید به قبولی در این رشته برسید – از جمله این عوامل میتوان به داشتن یک برنامه مطالعاتی هدفمند ، رعایت اصول مطالعه ، رعایت اصول خلاصه نویسی و تست زدن ، تکنیک های افزایش سرعت مطالعه و … اشاره کرد. سعی کنید از همین لحظه با رعایت اصول فوق و یک برنامه مطالعاتی منظم و هدفمند مطالعه خود را به شیوه ای حرفه ای آغاز کنید.در این مسیر میتونید از تجربیات مشاوران و رتبه های برتر گروه مشاوره ما استفاده کنید و کمک بگیرید . موفق باشید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*