رویای بزرگ من

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من دانش اموز ۱۶ ساله ای هستم که دوره ابتدایی طلایی و دوره راهنمایی در مدرسه نمونه دولتی گذروندم . الان هم رشته تجربی انتخاب کردم ‌برای رویای بزرگم .دندان پزشکی .ولی از ماه دوم اغار سال دهم کاملا بی انگیزه شدم . کتابام رو هم کوپه شده . نمیدونم چیکار کنم اشفته ام .حوصله ندارم .نمیدونم چه اتفاقی واسم افتاده که اینجوری شدم .من شاگرد خیلی خوبی بودم و همیشه جز ۳ شاگرد اول کلاس هام بودم . ولی الان اخری ام نیستم .خیلی عقبم .خیلی .هم از خودم هم از زمانم و هم از رویام .تصمیم گرفتم که این شرایط رو تموم کنم .ولی نمیدونم چطوری . ..من تا حالا برنامه ریزی نداشتم .درس خوندمم تو مدرسه ای بود و کامل میگرفتم .ولی الان نمیشه … لطفا کمکم کنید ….
  • مهان سلجوقی 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهان عزیز

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*