روش صحیح مطالعه کردن برای کنکور

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
سلام . من یازدهم تجربی ام و ترازم حدود 5000 . درس میخونم و بنظر خودم تلاشمو کردم هر راهی راهم امتحان کردم . حتی پدر مادرم برام معلم خصوصی برای ریاضیو فیزیک گرفتن ولی اصلا نمیتونم پیشرفتی توی تخصصی ها کنم ( در عمومی هام اصلا مشکلی ندارم و ترازام تو اونا حدود 7000 است ). دیگه مغزم کار نمیکنه نمیدونم چیکار کنم . فقط هم یک سال وقت دارم و واقعا استرس گرفتم . پدرم میگه من میخونم ولی درست نمیخونم و فقط وقتمو میسوزونم. ولی من واقعا نمیدونم روش درست درس خوندنم چیه. خسته شدم . خواهش میکنم کمکم کنین
  • چکامه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام چکامه عزیز
مسلما یکی از مهمترین مباحث در انجام یک کار ، روش انجام کار هستش.
نحوه ی صحیح مطالعه دروس، نحوه صحیح تست زنی، برنامه ریزی صحیح مطالعاتی و چیدمان صحیح مرور ها ، تست زنی به اندازه و به جا و بسیاری موارد مهم دیگه در حوزه ی مطالعه اونجایی اهمیتشون معلوم میشه که ما داریم برای آزمون مهمی مثل کنکور تلاش می کنیم و شاید در سالهای تحصیل خودشون رو نشون نده.
اینجاست که مسلما نیاز به مشاوره حس میشه و دقیقا شما اگر با برنامه ریزی و روش های صحیح مطالعه کنین به زودی می تونین تغییر و تحول رو مطالعتون ببینن.
پیشنهاد میدم زودتر تماس بگیرین با شماره های دفتر و اقدام کنین برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی تا به زودی زندگی مطالعاتیتون رنگ تازه ای بگیره.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*