روش جمعبندی دروس در یک ماه اخر

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام وقتتون بخیر من همه درس هام رو تموم کردم ولی همه چی داره یادم میره نمیتونم تست بزنم و واقعا حوصله یه بار دیگه خوندن رو ندارم و کاملا متوجه پسرفت ام تو درصدهای درسام میشم البته شیمی و دینی واقعا استرس گرفتم و نمیدونم باید چیکار کنم چطور باید جمع بندی کنم.. ممنون میشم لطف کنین کمکم کنید
  • آناهیتا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام آناهیتا جان

مسلما چیزی که نیاز دارین جمعبندی حرفه ای هستش
جمعبندی صحیح مهمترین عامل موفقیت در هر آزمونی هستش و در مورد اهمیتش همیشه گفتم: ” به امید واهی و غلطِ یاد گرفتن چند سوال و یا از دست ندادن یک مبحث، جمعبندیتون رو به تعویق ندازین…”

در این دوران نباید درس بخونین و فقط میبایست جمعبندی کنین که به صورت صحیح شامل این موارد می شود:

1️⃣مرور کلی و تست محور آموخته ها

2️⃣توان سنجی خود در تست زنی

3️⃣تعیین و شناخت جایگاه کنونی

4️⃣تثبیت مفاهیم و تکنیک ها

5️⃣حذف مفاهیم و مباحث سخت از دایره پاسخگویی

6️⃣تمرین عملیاتی و آمادگی صددرصدی برای جلسه آزمون

که تمام این ها رو در یک جلسه آموزش جمعبندی حرفه ای ان شالله در خدمت خواهیم بود و صفرتا صد عملکرد دوران جمعبندی رو یاد خواهید گرفت و تمامی مشکلات حال حاضر، مثل از یاد رفتن مطالب و احساسات غلط از بین خواهد رفت.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*