تفاوت روزانه و نوبت دوم

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
-4
0
سلام. یک سوال اساسی که فکر خیلی ها رو درگیر کرده ازتون داشتم. دانشگاه نوبت دوم و اینکه ایا مدرکش معتبر تر از دانشگاه ازاد هستش یا نه. و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بودن چه تاثیری در دانشگاه رفتن و ادامه تحصیل داره . ممنون میشم از پاسخ شما.
  • محمد 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام محمد عزیز
رشته های نوبت دوم یا به تعبیری شبانه که منظور همون دانشگاه های روزانه هستن با دریافت مبلغی شهریه، در واقع دانشجو در دانشگاه روزانه ی دولتی تحصیل میکنه و بخشی از هزینه های تحصیلش رو خودش پرداخت میکنه و مسلما از آزاد ارزش و اعتبار مدرکش بالاتر هست چون همون داشنشگاه سراسری هستش …

البته مفهوم ” نوبت دوم ” در واقع اشاره به رشته هایی داره که شروع کلاس هاشون از ترم بهمن و نوبت دوم سال تحصیلی هستش که استفاده ی نابجا از این اصطلاح توسط سازمان سنجش گاهی شائبه هایی ایجاد میکنه.

کارشناسی پیوسته یعنی دوره ی 4ساله لیسانس و کارشناسی ناپیوسته یعنی دوره هایی که کاردانی و کارشناسی دارن و شما در مقاطع 2 ساله میخونین و کارشناسی ناپیوسته نامگذاری میشه

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*