رشته ریاضی و کنکور تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من متوجه نمیشم. من ۱۲ امم و رشته ی ریاضی میخونم ولی علاقه ی شدیدی به دامپزشکی دارم و میخوام برای کنکور تجربی بخونم ولی میگن باید امتحان زیست ۱۲ ام رو برای دیپلم بگیرم تا بتونم تجربی کنکور بدم اگه میشه فقط بگیر نیازی هست زیست ۱۲ ام رو پاس کنم یا نه میتونم بدون دادن امتحان زیست ۱۲ ام برای کنکوور تجربی شرکت کنم
  • mobina 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مبینا جان

در نظام جدید 6.3.3 که به صورت یکپارچه و 12 ساله برای تمامی رشته ها هست، (حتی فنی و کاردانش ها) میتونن کنکور بدن .

یعنی اگر نظام جدید (نظام6.3.3) هستن صرفا باید برای کنکور اقدام کنن و نیاز به تغییر دیپلم یا کار خاصی نیست و این مطلب رو میتونین در صفحه 4 دفترچه ثبت نام کنکور 98 هم مطالعه و بررسی کنین.

البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور و قبولی رشته های خوب که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیشون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت ایشون در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*