رشته‌ی مناسب برای ساخت یا بازسازی شهرک یا بناهای تاریخی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام. من تحصیل کرده ی ۶ ترم از کارشناسی معماری با معدل کل نزدیک به ۱۹ و ۶ ترم متوالی معدل الف با گذراندن ۱۱۰ واحد درسی هستم و میخواهم ارشد بدون کنکور و با شرط معدل قبول شوم. اما مشاوره ای که میخواهم در رابطه هدف گذاری آینده ام است‌. علاقه مندم که نه مرمت بناهای تاریخی بلکه به بازسازی کامل و یا حتی ساخت هتل یا شهرک های سینمایی و توریستی تاریخی بپردازم. می خواستم بدانم بهترین گرایش برای فعالیت در این زمینه ی کاری چیست؟ آیا بهتر است رشته ام را تغییر دهم و برای کنکور ارشد هنر آزمون بدهم و طراحی صحنه بخوانم؟ یا آیا ادامه ی تحصیل در ارشد معماری و دکتری معماری کفایت می کند؟ یا شاید بهتر است ارشد را مرمت بناهای تاریخی بخوانم و دکتری را معماری_معماری؟ (چون به معماری اسلامی علاقه ای ندارم و هدفم زنده کردن معاری پهلوی و پیش از اسلام است) لطفا راهنمایی ام کنید یا اگر پاسخ سوال در پیام نمی گنجد راهی برای مشاوره ی تلفنی پیش پایم بگذارید. با تشکر فراوان.
  • طهورا 2 ماه قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 ماه قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام طهورا جان

بهترین رشته که رمت آثار بناهای تاریخی هست و نه معماری

و حال برای ارشد معماری هیچ کدوم مستقیم یه این موضوع نمی پردازند و تمام گرایش های ارشد تخصصهایی از معماری هستن به طبع

بهتره برین سراغ مرمت بناهای تاریخی …

و البته پیشنهاد رزرو زمان برای مشاوره تلفنی رو براتون دارم.

دوست داشتین میتونین برای بررسی صحیح مسیر و راه رسیدن به هدفتون از جلسات تخصصی مشاوره هدایت شغلی- تحصیلی استفاده کنین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*