رسیدن به کارشناس پزشکی هسته ای

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام. من کلاس نهم هستم. برای اینکه به یه کارشناس پزشکی هسته ای تبدیل بشیم باید چند سال درس بخونیم؟ آیا درس هاش سخته؟ تو پزشکی هسته ای باید با دستگاه های mri وسی تی اسکن کار کنیم؟
  • پارسا 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام پارسا جان

در وحله ای اول باید دبیرستانتون رو در رشته تجربی تمام کنین و بعد کنکور تجربی رو شرکت کنین تا بتونین در این رشته قبول بشین و تحصیل کنین.

دوره تحصیل دانشگاهی در رشته پزشکی هسته ای 4 سال هست و پس از فراغ التحصیلی شما با دستگاه هایی از این دست مسلما کار میکنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*