دیپلم کامپیوتر کاردانش نظام جدید به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام ببخشید من دیپلم کامپیوتر کاردانش نظام جدید دارم و میخوام دیپلم تجربی بگیرم میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم باید تو مدرسه بزگسالان بخونم یا غیرحضوری هم میشه؟
  • Yalda 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام یلدا جان

اگر هدفتون الزاما گرفتن دیپلم تجربی باشه، باید به اموزش و پرورش مراجعه کنین و در قالب سیستم شبانه( بزرگسالان) واحد های تخصصی تجربی رو بگذرونین ( که همون حالات غیرحضوری و فقط رفتن برای امتحان هست) تا مدرک تجربی رو هم دریافت کنین.

اگر هم نظام جدید ( نظام6.3.3) هستید و هدفتون کنکور تجربی هست،
که صرفا باید برای کنکور اقدام کنین و نیاز به مراجعه به آموزش و پرورش و تغییر دیپلم نیست.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*