دیپلم کامپیوتر به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من 20 سالمه با دیپلم کامپیوتر به پرستاری علاقه دارم البته اگه زیاد رشته سختی نباشه درسمم خوبه با معدل19 دیپلممو گرفتم میخام اگه بشه دولتی قبول شم به نظرتون رتبم باید چقد بیاد چه کارای دیگه ای باید واسه عوض کردن رشتم بکنم، من متاهل هستم و فقط باید تهران باشم. امکانش خیلی کمه اینجا قبول بشم؟ راستی اگه من شهرستان رو بزنم توی انتخاب رشته ام شانس اینکه اونجا بیوفتم بیشتره؟ چه درسایی رو باید بخونم ؟ راستی من از فیزیک و ریاضی متنفرم اینارم داره
  • زهرا 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام زهرا جان

در مورد ریاضی و فیزیک سعی کنین ازشون متنفر نباشین، یعنی سعی کنین از هیچ چیزی متنفر نباشید! تنفر روح و ذهن اسان رو بیمار و ناراحت میکنه و سعی کنین دست دوستی بدین به هر چیزی که اونجوری میتونین از مواهب و نعمتهای خدادای هر چیزی بهرمند بشین.
در مورد انتخاب رشته میتونین آزاد شهرستان بزنین و بعد انتقالی به تهران هم بگیرین.
ولی در وحله ی اول باید تلاشتون رو بذارین به صورت متمرکز بر روی هدف و رسیدن به بهترین درصد ها در آزمونتون.

اگر فقط دیپلم کامپیوتر دارین میبایست مدرک پیش دانشگاهی تجربی و یا فوق دیپلم ( کاردانی) هر رشته ای رو داشته باشین که بتونین کنکور سراسری تجربی شرکت کنین.

بعد از اوون فقط میبایست بهمن ماه برای ثبت نام کنکور انسانی اقدام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در رشته و دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

اگر هم یکی از مدارک مطروحه رو ندارین که باید برای پیش دانشگاهی تجربی اقدام کنین، دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی برای موفقیت در این مسیر بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*