چگونگی عملکرد در کنکور انسانی با دیپلم حسابداری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من تو هنرستان رشته ی حسابداری تحصیل کردم اما 4 ماهی هست که میخوام کنکور انسانی بدم و زیر شاخه ی 3 مدیریت هتلداری قبول شم تقریبا دروس انسانی رو خوندم میشه راهنماییم کنید این 2-3 هفته تا کنکور و چطوری بخونم و آیا امکان موفقیت هست؟!
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام آیدا جان

زمان باقی مانده تا کنکور صرفا برای جمعبندی باید باشه.

جمعبندی از طلایی ترین دوران های کار در مسیر کنکور و یا هر آزمون جامعی هست، در دوران جمع بندی میبایست تمام مطالعات قبلی مرور بشن و در تست زنی به تثبیت برسیم.

اگر فرآیند جمعبندی حرفه ای رو آشنایی دارین و انجام میدین که عالی هستش و در غیر اینصورت می بایست روش عملکرد و ارزیابی و چالش یابی رو خدمتتون تقدیم کنم که نیازمند هماهنگی هست تادر قالب جلسه ای تمامی نکات عملکردی رو خدمتتون آموزش بدم.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*