دیپلم رشته حسابداری فنی حرفه ای تغییر رشته به علوم انسانی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-1
0
سلام دیپلم رشته حسابداری فنی حرفه ای هستم می خواهم تغییر رشته به علوم انسانی بدهم باید چکاری انجام بدهم؟ با تشکر
  • عارف 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام عارف عزیز

در صورت داشتن مدرک کاردانی ( مثل فوق دیپلم حسابداری ) و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای (مثل تجربی ، ریاضی و یا انسانی) می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله انسانی رو کنکور بدین.

و مسلما شما نیاز به دیپلم انسانی همینطوری ندارین و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه در حوزه های علوم انسانی رو دارین.

پس میبایست در وحله اول
به آموزش و پرورش منطقه مراجعه و اقدام کنین برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی انسانی و واحدهای درسی مربوطه رو به صورت غیر حضوری( فقط برای امتحانات سر جلسه میرین) در مدارس بزرگسالان میگذرونین
و در وحله ی دوم با مطالعه موازی درس ها به صورت تستس و تمرین تست زنی با منابع آموزشی و تست زنی مناسب خودتون رو هم برای کنکور آماده میکنین.

اگر به رشته های کم متقاضی و به داشنگاه های آزاد و غیرانتفاعی فکر میکنین که بدون کنکور هم جاهای مختلفی هست که پذیرش داشته باشن ولی اگر به فکر رشته و دانشگاه سراسری و خوب هستین که باید کنکور بدین و مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*