دو راهی دانشگاه یا کنکور؟

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام آقای دکتر امیدوارم حالتون خوب باشه .من رشتم تجربیه و تو مدرسه نمونه درس خوندم امسال (98)دومین کنکورم بود.سال قبل رتبم تو منطقه3شد 60000 چون از اول برنامه ریزی نکرده بودم و هدفم مشخص نبود.سال 98 نمیگم عالی خوندم اما خوب خوندم و رتبم شد 20000 تو منطقه3. حالا سوالی که از جنابعالی دارم اینه که بهتره بمونم پشت یا برم دانشگاه با توجه به اینکه شرایط خونمون به خاطر دعوای خانوادگی اصلا خوب نبوده و نیست و مجبورم تو کتابخونه درس بخونم از طرفیم اصلا از این رتبه راضی نیستم مطمئنم اگه بازم تلاش کنم خیلی بهتر از این رتبرو میارم .ببخشید طولانی شد امیدوارم با جواب دادن به سوالم منو خوشحال کنید.پیشاپیش از اینکه وقتتونو گذاشتید بینهایت ممنونم.
  • حسن عبدی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام حسن عزیز

دوستان زیادی مثل شما بودن که در شرایطی مشابه، تلاش های زیادی کردن و تونستن که نتایج درخشانی رو هم بگیرن.

میتونین بمونین شما هم و با عملکرد درست، تلاش منسجم ، به نتایج مطلوب هم برسین.

ولی پیشنهاد میدم امسال رو در حد توانتون از خدمات مشاوره و برنامه ریزی استفاده کنین که نخواد به سال بعد کشیده بشه…

دوست داشتین برای صحبت بیشتر، آنالیز وضعیت و نهایتا موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*