دانش آموز نظام قدیم و شرکت در کنکور تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام و خسته نباشید میخواستم سوال کنم که من رشته ریاضی بودم و ماله نظام قدیم بودم و سوالم اینه که الان تکلیف من چیه من چه منابعی رو باید مطالعه کنم، من کتابای نظام جدید رو مطالعه کردم و قصد دارم در کنکور سراسری تجربی باشم میخواستم بپرسم اصلا امکانش هست یا نه و اینکه کدوم منابع برای ما ها ملاکه نظام خودمون یا دهم یازدهمی ها؟
  • پانته آ 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام پانته آ ی عزیز

شما میبایست برای کنکور 97 منابع نظام قدیم رو مطالعه کنین و آزمون بدین و البته اینکه منابع نظام جدید رو مطالعه کردین خیلی اتفاق مهمی نیست ! چرا که تغییرات بین دو نظام آموزشی بسیار عمیق و عجیب نیست که دچار چالش عمیقی بشین
و برای جبران مباحثی که تغییر کرده میتونین به صورت تست محور و با راهنمایی مشاور در برنامه ریزی مطالعاتیتون در ادامه مسیر به راحتی چالشتون رو حل کنین.

از نظر قانونی هیچ مانعی نداره و کنکور تجربی رو میتونین شرکت کنین. ( نیاز به مدرک خاصی نیست، با مدرک پیش دانشگاهی ریاضی که دارین، میتونین کنکور تجربی شرکت کنین)

و البته مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*