دانش آموز تیزهوشانم ولی نا امیدم شدید

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

پاسخ داده شد
0
0
با عرض سلام و خداقوت خیلی خلاصه و بی مقدمه بخوام بگم من ۱۸ سالمه و سال اول کنکور از گرگان مدرسه تیزهوشان با یه تیم عالی مشاوره ای و کلاس های خود موسسه مون هم پیش میرم ولی راستش من این چند سال دبیرستان رو اصلا خوب نخوندم و فقط به هدف رد کردن گذروندم و البته مشکلات روحی و روانی و جسمی هم که وقعا اذیت کرد… امسال تصمیم گرفتم واقعا بترکونم و از تیر شروع کردم تا شهریور که دوباره ول کردم باز تا بهمن ماه بعد امتحانات ترم اول نمراتمو دیدم یه کم باز شروع کردم دلی بعد عید ول کردم تا الان تو این ۳ هفته پایانی یه انگیزه ای جیزی میخوام و همچنین یکی که بهم بگه الان چیرو بخونم چیرو نخونم از رو چی بخونم اصلا؟؟ واقعا حاضرم روزی ۱۰-۱۳ ساعت هم بخونم برام فقط مهمه که امسال پرواز کنم همین راستش معلم های موسسه مون و همچنین خود مشاورنیمون خیلی رو من و اینکه به عنوان یه پدیده ازش یاد کنن حساب باز کردن… این استرسمو یه کم بالا هم برده… قبلش هم بگم که به پیشنهاد مشاورم دکتر روانپزشک رفتم و ایشون هم همونجور که فکر میکردم مقداری دارو و قرص برای مصرف دادن که البته بعد ۲-۳ ماه (از بهمن تا اردیبهشت) خودم قطع کردم چون والدینم خیلی پیگیر نبودن و … حالا مسایل
  • رسول 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

سلام رسول عزیز

برخلاف اکثر موارد ترجیح میدم پاسخ شکا رو تلفنی بدم، چون خیلی قطع و وصل داشتین و این نشون دهنده ی مسادل دیگه هستش / دوست داشتین تماس بگیرین ، در خدمت هستم . 09128501123 تماس بگیرید. ان شالله که به نتایج خوبی برسیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*