دانشجوی ذخیره

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
من بعنوان دانش آموز ذخیره کاردانی بهداشت خانواده اراک پذیرفته شدم درتاریخ 2مهر حضوری به دانشگاه مراجعه کردم و یک رسیدگرفتم و گفتند بعد از دوسه هفته دیگر باشما تماس می گیریم در این مدت دانشگاه هیچ تماسی با من نداشته و هر زمان که خودم پیگری می کردم می گفتند که با شما تماس می گیریم امروز مجددا با دانشگاه تماس گرفتم وگفتند که دانشجویان مورد نظر جذب شده اند ومسئول ثبت نامی دیگر وجود ندارد حالا من نمیدانم واقعا جوابی که امروز گرفتم درست است یا خیر اگر چنین است چرا اینقد دیر خبر دارمان کرده اند واینکه آیا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برگزار میشود یا خیر با تشکر
  • فاطمه 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فاطمه جان

ذخیره به صورت مازاد جمعیت اعلام میشه و بر اساس ترتیب الویت رتبه اخذ شده ، در دانشگاه پذیرش میکنن.

اینکه به شما این رو گفتن، احتمالا شما رتبه ی پایین تری نسبت به ظرفیت مورد پذیرش دانشگاه کسب کردید و نتونستید اوون پذیرش رو بگیرین.
در مورد تکمیل ظرفیت با توجه به پذیرش های ذخیره ، بعید میدونم که تکمیل ظرفیتی وجود داشته باشه.

در مورد دیر خبر دادن هم که امسال یستم مدیریتی دانشگاه آزاد خیلی خیلی درگیر تغییرات و دچار چالش بوده و در آزمون ارشد و … هم بی نظمی های زیادی دیده شد که این هم جزئی از اوون هست و خیلی عجیب نیست.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*