خستگی سر جلسه ی آزمون + تغذیه

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من اخیرا(حدود دو هفته) دچار این مشکل شدم که سر جلسه ی آزمون حوصله ی آزمون دادن ندارم و این باعث کند شدنم و بیشتر خسته شدنم به خصوص بعد از زیست و حتی کم شدن تمرکزم و افزایش بی دقتیم می شود. (با توجه به اینکه ۸ ساعت خواب کافی رو هم قبل آزمون دارم و طبق گفته ی شما ، قبلا با تست زماندار زدن ناخودآگاهم رو به آزمونی زدن و سرعت داشتن عادت داده ام.). چه راه حلی برای این مشکل وجود داره؟ و اینکه اگر به تغذیه مربوطه چه صبحانه و خوراکی ای رو برای حین آزمون پیشنهاد میکنید؟
  • مهرسا امجدی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام مهرسا جان

خستگی بدین صورت بدون وجود کم خوابی در وحله ی اول میتونه به تغذیه و رژیم غذایی شما برگرده که مسلما خوردن غذاهای کم چرب در طی روز و شب قل از آزمون و استفاده از فیبر مثل سبزیجات و در کنارش غذاهایی سبک و پر انرژی مثل کره بادام زمینی و یا میوه جات ( تازه و یا خشک ) برای گوارش بهتر مسلما میتونه کمک های زیادی بکنه
ولی
به غیر از این مورد ، مورد اساسی تر بررسی انگیزه ها و میزان استرس فرد است
میبایست سطح استرس در حد نرمال باسد و در غیر اینصورت چنین مواردی از مکانیزم دفاعی که همراه با خستگی و خواب آلودگی هستن رو خواهیم دید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*