حذف مباحث در کنکور

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام آقای دکتر آیا حذف برخی مباحث در کنکور تجربی کار درستیه و میشه به درصدهای خوبی رسید؟
  • احمد قدیمی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام احمد جان

بله. مسلما درست هست.
البته در شرایط مشخص و معلوم!

یعنی همینطوری حذف کردن اشتباه و نادرسته، ولی وقتی با استراتژی برنامه و بر اساس میزان بازدهی واقعی فرد و ضریب زیرگروه فرد با توجه به هدف و از طرف میزان تست خیزی مبحث در کنکور صورت بگیره، در واقع بسیار واقع بینانه و عاقلانه هستش

خواندن تمامی مباحث تا شب آخر کنکور غلط ترین فرضیه و روند هستش و یکی از مهمترین مسائل دوران مطالعه کنکور جمعبندی صحیح و اصولی برای تثبیت مطالب است.
البته
این صحبت ها برای کسی صدق میکنه که قبلش درس خونده باشه، و نه کسی که فقط دو ماه مانده به کنکور از صفر می خواد شروع به خوندن کنه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور، برنامه ریزی صحیح، انتخاب مباحث درست و بررسی عملکرد و گرفتن بالاترین بازدهی از دوران مطالعاتیتون میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*