حذف برخی دروس از مطالعه برای کنکور ۹۸

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

1
0
سلام.دانش آموز پایه ی دوازدهم ریاضی هستم. من تصمیم گرفتم برای کنکور ۹۸ فقط درس های پایه ی دوازدهم رو بخونم و دهم و یازدهم رو کلا حذف کنم. با توجه به این که من کمی در درس های پایه مشکل دارم، به نظرتون این تصمیم درستی هستش یا نه؟؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

تقریبا حداکثر رتبه ای که میشه فقط با درس های دوازدهم به دست آورد چقدر هستش؟؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام علی جان

مساله حذف دروس در حالتی که واقعا برای کنکورتون ارزش قائل باشین کاری دقیق و همه هستش، یعنی همینطوری نمیشه گفت این و اوون رو حذف میکنم و …

باید بررسی بشه، نیاز سنجی و توان سنجی بشه و این فرآیندی هست که توسط مشاور و با دقت باید صورت بگیره که می تونه توسط مشاور برنامه ریزی شما که شناخت کامل از وضعیت شما و همچنین قدرت و علم تشخیص موضوع رو داره انجام بشه و یا اینکه در قالب جلسات راهبردی در خدمت باشم تا بتونیم تشخیص بدیم و …

ولی اگر براتون خیلی کنکور مهم نیست که پس بررسی نیاز نداره و هر کاری بکنین درست هست.

پس بنده از این طریق متاسفانه در این حوزه نمی تونم نظری داشته باشم.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

چون تقسیم بندی خیلی مشخص نیست، میتونم درصد مشخصی بگم …
ولی حداقل 30تا40درصد باید باشه.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 3 نتایج
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*