توصیه ها برای فرصت کم باقیمانده تا کنکور

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
پایم قوی نیست میخوام از این چند روز فرصت باقی مانده استفاده کنم رشتم ریاضیه هدفم دانشگاه خاتم الانبیا بهبهان رشته عمران هستش خواستم بپرسم توی این چند روز چه درس ها و بخش هایی رو توصیه می کنید واسه مطالعه؟
  • علیرضا 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام علیرضا جان

توصیه های شب کنکور خیلی زیاد هستن و توصیه های زمان باقیمانده زیادتر .

چرا که میبایست جمعبندی حرفه ای داشته باشین و این جمعبندی مناسک و روش های خاص خودش رو داره و البته بنا به وضعیت هر فرد متفاوت میشه و میتونه تغییر کنه و به گونه ای خاص تغییر کنه …

تمرکز بر روی مباحث خاص در دوره ، عملکرد صحیح تست زنی . تحلیل تست صحیح و …. عوامل مهمی هستن که باید بدونین و انجام بدین .

اگر می خوایم به بالاترین بازدهی خودتون در زمان باقیمانده برسین پیشنهاد میدم هر چه زودتر جلسه راهبردی ای رو برای جمعبندی تنظیم کنین و از اون استفاده کنین.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*