تمدید معافیت تحصیلی دانشجویی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام آقای دکتر پدرام امیدوارم حالتون خوب بشه من متولد سال 75 هستم ودیپلمم رو خرداد سال 92 و مدرک پیش رو خرداد سال 93 اخذ کردم اول بگم که خدمت نرفتم و اما بعد…از همون سال 93 که کنکور قبول نشدم یک سال پشت کنکور موندم و به خاطر تنبلی کنکور 94 رو هم گند زدم.از سال 94 تا الان من دانشجوی زیست شناسی پیام نور شهرمون هستم و کلا یه ترم دیگه باقی مونده.خب! حالا سوالم اینه که اگه من بخوام واسه کنکور 99 آماده بشم و توی کنکور 99 شرکت کنم و به فرض رتبه ام 800 بشه (که قطعا با این رتبه پزشکی قبولم) آیا معافیت تحصیلی دوباره برای من تمدید میشه یا حتی اگه رتبه 1 هم بشم دیگه معافیت تحصیلی ندارم و باید برم سربازی؟ :(( امیدوارم منظورمو رسونده باشم خواهش میکنم اگه اطلاعی دارین جواب بدین من الان واقعا میخوام شروع کنم واسه درس خوندن ولی این قضیه خیلی نگرانم کرده مچکرم 🙂
  • فرشاد 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام فرشاد عزیز

کاملا منظورت رو رسوندی ..
اصولا شما سنوات خدمتت رو پر کردی و بعیده که بتونی مجدد بخونی برای این مقطع قبل از خدمت.

ولی
برای خیال راحتی همین سوال رو از یکی از دفاتر پلیس+10 ، دفاتر هماهنگی نظام وظیفه در دانشگاه و یا مراکز نظام وظیفه واضح بپرس تا بتونی جواب مستند تری رو بگیری و خیالت راحت بشه.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*