تغییر رشته کاردانی کودکیاری به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-7
0
سلام من تو کاردانی کودکیاری خوندم اونم ناقص گذاشتم مدرکمو نگرفتم میخواستم بپرسم میتونم الان کنکور پرستاری بدم؟
  • Leila 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام لیلا جان

شما در صورت داشتن مدرک کاردانی می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین آزمون بدین.

حال حاضر یا باید برای اتمام مدرک کاردانی و گذراندن دوره فوق دیپلمتون اقدام کنین و یا به آموزش و پروش مراجعه کنین و برنامه ای برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی تجربی در پیش بگیرید.

پس از گرفتن یکی از این مدارک مطروحه هم فقط میبایست بهمن ماه برای ثبت نام کنکور تجربی اقدام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در رشته و دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در این مسیر الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین در هر صورت برای گرفتن هر کدام از مدارک و یا موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*