تغییر رشته لیسانس حسابداری به کارشناسی ارشد پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-5
0
با سلام و خسته نباشید من لیسانس حسابداری هستم و دوست دارم ارشد رشته پرستاری بخونم چون کلی مدارک هلال احمر و فوریت های پزشکی دارم و از همه مهم تر علاقه دارم. میخواستم ببینم میتونم شرکت کنم یا باید از پایه شروع کنم به خوندن؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید
  • فاطمه امیری مقدم 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام فاطمه جان

ارشد پرستاری نمیتونین بخونین چون رشته های مرتبط فقط میتونن ارشد پرستاری بخونن.
میبایست از پایه شروع کنین و از طریق کنکور تجربی و برای دوره کارشناسی پرستاری اقدام کنین.

شما یا با مدرک فوق دیپلم (کاردانی) و به صورت ناپیوسته لیسانس حسابداری گرفتین ، که با استفاده از مدرک کاردانی میتونین کنکور تجربی رو شرکت کنین.

و یا با مدرک پیش دانشگاهی دوره حسابداری 4ساله حسابداری رو در خوندین که در اینصورت هم با استفاده از مدرک پیش دانشگاهی می تونین کنکور تجربی بدین. پس منع قانونی و یا مشکل مدرک ندارید.

در مورد شروع به درس خوندن مسلما باید درس ها رو از پایه بخونین و نیازمند برنامه ریزی هستش و منابع آموزشی حرفه ای نیاز دارین که هم مباحث رو از پایه یاد بگیرین و هم تکنیک های تست زنی رو بتونین بگیرین.
دوست داشتین با مرکز تماس بگیرین 22691010-021 برای همه ی موارد در خدمت هستیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*