تغییر شاخه و رشته از ریاضی به فنی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام و خسته نباشید. دختر من سال دهم ریاضی میخواد بره شاخه فنی آیا میشه دروسی مثل ریاضی رو دیگه تو رشته خودش امتحان نده وبره ریاضی فنی رو بگذرونه.ممنون
  • سلیمی 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام جناب سلیمی عزیز

در مورد تغییر رشته با توجه به مشخص نبودن قوانین به صوت واضح در نظام جدید، خیلی نمی تونم محکم اطلاعاتی رو بهتون انتقال بدم و پیشنهاد میدم از اداره آموزش و پرورش منطقه پیگیری کنین.
ولی این مسئله که تغییر رشته مبرهم است که در هر مقطعی باشن باید اوون مقطع رو کامل با نمره قبولی پاس کنن و از سال بعد و در مقطع بعدی تغییر بدن رشته شون رو.

در مورد تغییر از ریاضی به فنی اکیدا پیشنهاد میدم چنین خیانتی رو در حق ایشون نکنین و اگر احیانا دروس براشون سخت هستش، کمکشون کنین که بتونن به سطح بالاتری برسن و رشته شون رو ادامه بدن.

اگر در این زمینه نیاز به کمک حرفه ای داشتین و مایل بودین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*