تغییر رشته از زیست شناسی جانوری به رشته های وزارت بهداشت

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-6
0
سلام من در رشته ی زیست شناسی جانوری دانشگاه قم در مقطع کارشناسی تحصیل می کنم میخواستم بدونم که آیا میتونم آزمون کارشناسی ارشد خودم رو در رشته ی پرستاری یا پیراپزشکی بدم و حتی پزشکی؟
  • میلاد 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
2
0

سلام دوست عزیز
در خصوص رشته های پرستاری و پیراپزشکی نه متاسفانه، برای این رشته باید مدرک کارشناسی تون منطبق با رشته امتحانی باشه.
ولی در خصوص خود رشته پزشکی، بله می تونید آزمون لیسانس به پزشکی رو شرکت کنید. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون می تونید در بخش مقالات همین سایت، بخش کنکور و مشاوره تحصیلی “مقاله مربوط به آزمون لیسانس به پزشکی چیست؟” رو مطالعه کنید.

همینطور شما میتونید خارج از رشته های پیراپزشکی و پرستاری، و این قبیل رشته ها خیلی از رشته های امتحانی ارشد بهداشت مثل بیوتکنولوژی پزشکی، فیزیولوژی، علوم تشریحی، … رو برای ارشد انتخاب کنید.
برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر می تونید به خود سایت http://www.sanjeshp.ir بخش ارشد برید و دفترچه راهنمای ثبت نام رو مطالعه کنید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-4
0

سلام میلاد عزیز

در مورد پزشکی که چیزی به عنوان ارشد وجود نداره ، یک آزمون کارشناسی به پزشکی هست که در سایت میتونین قوانینش رو مطالعه کنین و خیلی سخت هستش و تعداد پذیرش بسیار کم

آزمون لیسانس به پزشکی چیست؟

در مورد ارشد پرستاری و پیراپزشکی ها هم متاسفانه خیر، شما در رشته های مرتبطی مثل سلولی مولکولی و ژنتیک و … میتونین آزمون بدین و پذیرش داشته باشین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 2 نتایج
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*