تغییر رشته گرافیک به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

1
0
سلام من دیپلم گرافیک دارم می خوام کنکور پرستاری بدم باید چه کار کنم?
  • نرگس فلاح 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

سلام نرگس عزیز

شما می بایست در وحله ی اول به آموزش و پرورش مراجعه کنین و اقدام به تغییر دیپلم کنین و مراجعه کنین به مدرسه ای که کارهای تغییر رشته به تجربی رو انجام بدین و برای امتحاناتش آماده بشین و ان شالله با گذراندن امتحانات میتونین دیپلم تجربی رو بگیرین.

با داشتن دیپلم تجربی هم که به راحتی میتونین کنکور بدین و هر رشته ای که بخواین (مثلا پرستاری) بر اساس تلاشتون قبول بشین و تحصیل کنین.

یادتون باشه، برای تغییر از گرافیک به تجربی باید دروس تخصصی مثل زیست و شیمی و فیزیک و ریاضی رو امتحان بدین که ان شالله با داشتن منبع آموزشی قوی و مناسب ( میتونین تماس بگیرین تا بهتون معرفی کنیم ) یا به سایت http://www.parvaz99.ir مراجعه کنین و از منابع آموزشی موجود استفاده کنین.

در مورد روند برنامه ریزی و مشاوره و حمایت های تحصیلی هم که دوست داشتین از ابتدا تا انتهای میتونیم در کنارتون باشیم تا در کمترین زمان ممکنه و به بهترین و راحت ترین مدل مسیر رو طی کنین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*