تغییر رشته کارودانش به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام استاد خسته نباشید من ورودی ۸۵ بادیپلم کارو دانش شاخه های کامپیوتر وارد دانشگاه علمی کاربردی شدم( شرط معدلی) در آخر باید امتحان جامع میدادیم و بعد از قبولی امتحان جامع مدرک می گرفتیم من یکبار امتحان دادم ولی قبول نشدم قرار شد دوباره امتحان بدیم ولی من نتونستم امتحان و شرکت کنم الان بعد از گذشت چند سال دوست دارم برم دنبال علائقم رشته تجربی میخواستم ببینم من چکار باید کنم میتونم کنکور شرکت کنم یا اینکه باید دوباره دوره دبیرستان و بگذرونم لطفا راهنماییم کنید سپاس گذارم ??
  • نسرین 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نسرین عزیز

مسلما شما میخواین در نهایت کنکور تجربی بدین و یا در یکی از رشته های زیرگروه تجربی در دانشگاه تحصیل کنین.

به استناد صفحه چهارم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
شما در صورت داشتن مدرک کاردانی و یا داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظری در هر رشته ای می تونین هر کدوم از گروه های آزمایشی کنکور سراسری که علاقمند باشین از جمله تجربی رو آزمون بدین.

پس با توجه به داشتن مدرک دیپلم میبایست به دو صورت میتونین عمل کنین:

اگربتونین اوون مدرک فوق دیپلم علمی کاربردی رو بگیرین که عالی، وگرنه بهتره که مدرک پیش دانشگاهی ( دیپلم نظام جدید ) تجربی رو بگیرین

در اینصورت در وحله اول
به آموزش و پرورش منطقه مراجعه و اقدام کنین برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی تجربی که متناسب با رشته تون برای کنکور هستش و واحدهای درسی مربوطه رو به صورت غیر حضوری ( فقط برای امتحانات سر جلسه میرین) در مدارس بزرگسالان بگذرونین

و در وحله ی دوم با مطالعه موازی درس ها به صورت تستی ( تکنیکی در کنار تشریحی ) و تمرین تست زنی با منابع آموزشی و تست زنی مناسب خودتون رو هم برای کنکور آماده میکنین.

در کنار این مسیر میبایست بهمن ماه برای کنکور تجربی ثبت نام کنین و البته با تلاش در جهت صحیح مطالعاتی و یادگیری میتونین در کنکور که تیرماه سال بعد هست در دانشگاه دلخواهتون قبول بشین و تحصیل کنین.

مطمئنا میدونین برای موفقیت در کنکور تجربی که مشتاقان زیادی داره الزاماتی هست مثل: یادگیری صحیح و کامل مفاهیم از منابع مناسب، برنامه ریزی مطالعاتی برای بالاترین بهره وری، عملکرد صحیح و تست زنی منظم و منسجم که تمام این موارد باید براساس وضعیت و نیازها و شخصیت مطالعاتیتون انتخاب و استفاده بشه.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*