تغییر رشته کارشناسی ارشد به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام. من کارشناسی پیوسته میکروبیولوژی میخونم میخواستم ببینم برای کارشناسی ارشد میتونم به پرستاری یا علوم آزمایشگاهی تغییر رشته بدم؟
  • mohammad 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام محمد جان

خیر . نمی تونین به پرستاری وارد بشین. مقطع ارشد رشته پرستاری صرفا برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی پرستاری و یا چند رشته نزدیک به خودش ( رشته های اجرایی بیمارستانی) هستش و از رشته های دیگه پذیرش نداره.

برای مقطع ارشد علوم آزمایشگاهی میتونین وارد بشین، ولی اگر به فکر کار در این حوزه هستین بدونین که با چالش هایی روبرو خواهید بود.

خوبه بدونیم اگر بخواهیم هر زمانی انتخاب رشته و یا تغییر رشته صحیح داشته باشیم، میبایست ابعاد مختلف زندگی و کار و توانایی و علایق و شخصیت و… بررسی بشه و در کنارش تیپ شخصیتی و رشته های مناسب تیپ شخصیت مشخص بشه…

بخشی از فرآیند انتخاب رشته مناسب هم به اهداف فردی، برنامه های زندگی و دلایل فرد برای ادامه تحصیل برمیگرده، مسلما فرآیند مهمی مثل بازار کار در ایران و یا خارج از ایران و نیازمندی جامعه به مشاغلی که مورد علاقه ی شما هستند هم از نکات حائز اهمیت هست.

دوست داشتین میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات جلسات مشاوره ای برای نتیجه گیری صحیح و حرفه ای بهره ی لازم رو ببرید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*