تغییر رشته تولید محتوا الکترونیکی کاردانش به فنی کامپیوتر

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من سال دهم رشته تولید محتوا الکترونیکی کاردانش هستم میخواستم بدونم میشه بعد از گرفتن دیپلم در کاردانی رشته نرم افزار بخونم آخه در برگه هدایت تحصیلی فقط رشته های کاردانش آوردم رشته نرم افزار از گرایش های فنی حرفه ای هست
  • امید 5 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 5 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام امید عزیز

در وحله ی اول این نیاوردن رشته یعنی معدل شما به شدت پایین بوده و پیشنهاد میدم بیشتر و بهتر درس بخونین تا بتونین در تحصیل موفق بشین.
در وحله ی دوم، اگر معدلتون خوب بود به آموزش و پرورش منطقه تون مراجعه کنین تا راهنمایتون کنن برای تغییر رشته و یا اینکه خوب درس بخونین تا بتونین در کنارش درس های رشته ی ریاضی رو هم بخونین و در کنکور رشته ریاضی شرکت کنین و بتونین در دانشگاه در رشته کامپیوتر تحصیل کنین.

دوست داشتین برای موفقیت در مسیر تحصیل و کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*