تغییر رشته از پایه یازدهم برنامه نویسی کامپیوتر (کاردانش) به رشته تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
با سلام بنده دانش آموز پایه یازدهم هنرستان رشته کامپیوتر هستم قصد تغییر رشته به تجربی و شرکت در کنکور تجربی را دارم از شما خواهش میکنم مرا راهنمائی فرمائید باید چه کار کنم و به کجا مراجعه کنم و آیا امسال امکان تغییر رشته را دارم ؟ با تشکر فراوان از آقای دکتر پدرام گرامی
  • علیرضا میهن 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام علیرضا جان

در وحله اول طبق اعلامیه های غیر رسمی سازمان سنجش، به واسطه ی یکپارچگی نظام آموزشی به صورت 12 ساله، شما در پایان دوران تحصیلاتتون بدون نیاز به تغییر رشته امکان شرکت در کنکور سراسری را دارید و نیازی به تغییر رشته نخواهید داشت.

در وحله ی دوم، هنوز قوانین تغییر رشته در پایه یازدهم نظام جدید به صورت واضح اعلام نشده ولی اصولا باید شبیه سال دهم و در تابستان انجام بشه

پس شما میبایست پس از پایان سال تحصیلی به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنین و کسب اطلاع کنین از قوانین و شرایط جدید که طبق اوون عمل کنین.

البته با توجه به حجم زیاد مطالب و کتاب ها در اوون زمان، پیشنهاد میدم از همین امروز با برنامه ریزی منسجم و منابع آموزشی مناسب، یادگیری و مطالعه دروس تجربی رو شروع کنین.
دوست داشتین برای موفقیت در مسیر کنکور میتونین با همکاران هماهنگی در مرکز با شماره 22691010-021 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و برنامه ریزی و منابع آموزشی بهره ی لازم رو ببرید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*