تغییر رشته از علوم تربیتی به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه پیام نور دارم امسال میخوام کنکور تجربی شرکت کنم برای رشته پرستاری بخاطر بازار کارش باتوجه به سنم که 30سالمه به نظرتون کار معقولانه ای است که دانشگاه آزاد هزینه کنم؟ آیا صدرصد وارد بازار کار میشم که هزینه هارو جبران کنه؟ یه سوال دیگه . آیا دروس عمومی که دانشگاه پیام نور واسه ی کارشناسی گذروندم رو باز باید در رشته ی پرستاری بگذرونم؟جایگزین نمیشه؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم

سن شما در زمینه ی رشته ی پرستاری نمیتونه مشکل ساز بشه، در بدترین حالت شما در سن 36 سالگی میخواین وارد شغل پرستاری بشین که اگر شما علاقه داشته باشین از نظر منع قانونی و … مشکل خاصی وجود نداره.
در مورد رشته ی پرستاری هم بله. بازار کار براش وجود داره و رشته ای هست که همچنان کشور نیاز به این تخصص داره ( البته نه اینکه در بهترین بیمارستان مرکزی شهر مسلما، اولین نفر شما رو استخدام میکنن)
ولی بازار کار وجود داره.

در مورد دروس هم بعید میدونم کد درس های زیادی باشه که ارزشه تطبق و انتقال داشته باشه و اگر وجود داشته میتونین این کار رو انجام بدین و یک ترم جلو بیافتین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*