تغییر رشته طراحی دوخت به حسابداری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

-2
0
سلام من امسال پایه دوازدهم رشته طراحی و‌دوخت هستم اصلا هم ب این رشته علاقه ای ندارم و سال دوازدهم امتحانای نوبت اول رو کم و بیش امتحان دادم و نوبت دومم هم انلاین امتحان دادم من میخاستم دانشگاه رشته حسابداری بخونم با دیپلم همین رشته ایا امکانش هست؟؟ میتونم دانشگاه حسابداری بخونم با همین رشته؟ اخه رشته ما کنکور هم نداره
  • سارا 4 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام سارا جان

روش های مختلفی هست که بتونین رشته ی دیگه ای بخونین ، مثل حسابداری

ولی، پیشنهاد میدم، به درستی روش ها رو بررسی کنین و بر اساس وضعیت و علاقه و نیاز و هدفی که دارین، بهترینش رو انتخاب کنین.

برای این کار بهتره از جلسه مشاوره ای هدایت شغلی و تحصیلی استفاده کنین، میتونین جلسه تون رو آنلاین رزرو کنین تا در اسرع وقت در خدمت باشم.

لینک درخواست جلسه:
https://dr-pedram.com/%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%88%d9%82%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*