تغییر رشته دیپلم گرافیک به پرستاری

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من دیپلم گرافیک دارم می خوام کنکور پرستاری بدم باید چه کار کنم؟
  • نرگس فلاح 6 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 6 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام نرگس جان

این سوال در تاپیک دیگری از سیستم پرسش و پاسخ و به صورت مقاله نیز پاسخ داده شده.

شما در مرحله اول میبایست به اداره آموزش و پرورش منطقه تون مراجعه کنین تا راهنماییتون کنن و مدرسه ای که امتحانات مربوط به تغییر رشته رو برگزار میکنه رو به شما معرفی کنن، با مراجعه به اوون مدرسه و ثبت نام و بعد از گذروندن و پاس کردن واحد های مربوطه به رشته تجربی میتونین تغییر رشته بدین و مدرک پیش دانشگاهی تجربی رو بگیرین.

در کنار همین فرآیند میبایست دروس رو برای کنکور هم مطالعه کنین تا آمادگی لازم به جهت تست زنی در کنکور رو هم پیدا کنین.

در صورتی که سوالات بیشتر داشته باشین یا در مورد برنامه ریزی برای فرآیند تغییر رشته و یا نیاز به منابع آموزشی برای مطالعه و یادگیری دروس تجربی داشته باشین، میتونین با دفتر به شماره 22691010-021 تماس بگیرین تا توضیحات بیشتر رو در خدمتتون باشم.

این رو بدونین که فقط با تلاش در مسیر هستش که میتونین به هدف برسین و این تلاش نیازمند برنامه ریزی صحیح است تا بتونین توان تست زنی قوی پیداکنین و به راحتی در کنکور تجربی موفق و به هدف پرستاری برسین.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*