تغییر رشته دوازدهم معماری به تجربی

✅ دوست عزیز در این بخش از سایت می‌توانید باطرح سوال خود، به طور رایگان از راهنمایی دکتر پدرام بهره‌مند شوید. لطفا قبل از طرح سوال، سوالات دیگر دوستان را ببینید تا سوالات تکراری به حداقل برسد،همچنین با قابلیت جست و جوی که برای سوالات و پاسخ ها برایتان گذاشته شده است می توانید به راحتی سوال مورد نظر خودتان را بیابید.

0
0
سلام من امسال دوازدهم معماری میخونم و میخوام تغییر رشته بدم و برم تجربی و کنکور تجربی رو بدم آیااا میتونم تو کنکور تجربی سال ۱۴۰۱ شرکت کنم؟؟دقیقا باید چیکار کنم ؟
  • لیلا موسی زاده 5 روز قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 4 روز قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام لیلا جان

بله . میتونین کنکور شرکت کنین.

در واقع سال دوازدهم که تغییر رشته بین شاخه ای نمیشه داد و میره توو قوانین خاص خودش که اگر نیاز به دئنستن دقیق مسیرش دارین، می بایست جلسه مشاوره رزرو کنین تا توضیح بدم خدمتتون.

ولی
در کل، در نظام جدید مهم نیست مدرکتون از چه رشته‌ای باشه و میتونین کنکور سراسری رشته های نظری رو شرکت کنین. ( این موضوع رو میتونین در صفحه چهارم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در قسمت شرایط ثبت نام مطالعه کنین )

دوست داشتین میتونین برای موفقیت در کنکور که مستلزم داشتن برنامه‌ریزی اختصاصی، مشاوره حرفه‌ای و منابع آموزشی تجربی هست هم با ما در ارتباط باشین، برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنین

https://dr-pedram.com/?p=5575

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
نام*
ایمیل*
پاسخ خودتان را اینجا بنویسید*